Beatport куплять за $ 50 мільйонів

Beatport куплять за $ 50 мільйонівАмериканська компанія SFX придбає найбільший цифровий музичний магазин планети. Чутки про цю операцію були останні кілька місяців, але тільки 28 лютого більшість зарубіжних видань нарешті з упевненістю заявили про те, що сторони прийшли до згоди і найближчим часом всі права на Beatport перейдуть до нового власника, магнату Робертові Сіллерману і його Ентертеймент-корпорації SFX.

Купівля Beatport – це, як заявив Сіллерман, лише частина його плану з будівництва глобальної танцювальної імперії, в яку він готовий вкласти один мільярд доларів. Варто додати, що раніше SFX вже поглинули двох великих гравців на американському EDM-ринку: портал Disco Donnie Presents і потужну франшизу Life in Color.

Пояснює своє останнє придбання Сіллерман буквально: «Beatport дає нам прямий контакт з діджеями і дозволяє нам бачити, що популярно, а що ні. Це масивна платформа для всієї світової танцювальної індустрії».

Нагадаємо, що Beatport – це найбільший інтернет-магазин, який продає електронну музику в цифровому форматі. Сайт був запущений в 2004 році. Свої треки там розповсюджує і низка українських DJ-в.

Розповісти друзям:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google