Facebook шкодить людям більше, ніж McDonald’s і Coca-Cola

Дослідницька компанія Honest Data запитала 2000 американців, які компанії на їх думку найбільше шкодять суспільству. Судячи з відповідей, соцмережа Facebook дістала буквально всіх.

Згідно зі звітом, Facebook зайняла 2 місце в списку найбільш ненависних компаній Америки, за це проголосувало 27% опитаних. Попереду тільки Marlboro, яку ненавидить 43% американців. При цьому Facebook виявився єдиною IT-компанією в списку. Наздоганяють її Walmart, McDonald’s та Coca-Cola. При цьому 36% респондентів вважають, що компанії з списку ніяк їм НЕ шкодять.

Також респондентів попросили відповісти, яка з технологічних компаній найбільше шкодить суспільству. Цілком логічно Facebook зайняв перше місце з 32% голосів. Далі за нею йдуть Twitter (27%), Google (7%), Netflix (6%) і LinkedIn (4%). Варіант «ніхто з них не шкодить» в даному випадку вибрало 53% опитаних.

Чому ж люди ненавидять Facebook? Тут ціла пачка причин. По-перше, люди задумалися про вплив Facebook на своє життя. А впливає він достатньо – забирає багато часу і руйнує соціальні зв’язки, створюючи ілюзорність спілкування. Про це говорять і численні дослідження, згідно з якими люди, які проводять багато часу в соцмережах, більш схильні до депресії, занепокоєння і суїцидальних настроїв.

По-друге, Facebook втомив всіх рекламою, яка за допомогою Big Data намагається заглянути в саму душу. По-третє, скандали з фейковий новинами. Згідно з дослідженнями, майже третина новин в соцмережі, які були пов’язані з президентськими виборами в США були фейковими.

Розповісти друзям:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google