Культовий DJ Paul Oakenfold вражений Мікою Ньютон

Культовий DJ Paul Oakenfold вражений Мікою Ньютон

Другий американський сингл Міки Ньютон “Come Out And Play” обіцяє стати танцювальним хітом літа 2013 року в Америці і Європі. Таке припущення висловив творець реміксу на даний трек, дуже відомий діджей і продюсер Пол Окенфолд, який є одним з найбільш високооплачуваних транс-діджеїв у світі. Окенфолд створював і продюсував ремікси для таких зірок як Мадонна, Роллінг Стоунз, Снуп Дог, U2, Брітні Спірз, Джастін Тімберлейк, а зовсім недавно співпрацював з улюбленцем Америки Бруно Марсом.

За словами Пола, робота над реміксом була в задоволення – йому з першого знайомства сподобалася і сама Міка, і композиція «Come Out And Play». «У студії Міка викладається на всі 100%, – говорить Окенфолд, – з таким голосом і талантом, як у неї, можна стати справжньою поп сенсацією у світі».

Варто сказати, що 2012 рік виявився найбільш продуктивним з точки зору спільних проектів діджеїв і поп-виконавців: пісня Ріанни і Келвіна Харріса “We Found Love”, а також “Turn Me On” (Ніки Мінаж і Девіда Гетта) буквально розривали танцполи.

Офіційний реліз треку в Америці відбувся 11-го березня, а вже 24 березня Міка Ньютон і Пол Окенфольд презентують спільний хіт на щорічній Музичній Конференції (Winter Music Conference) в Майамі.

Послухати спільну роботу можна на DJ.IF.UA вже зараз!

Розповісти друзям:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google