Microsoft змусить абсолютно кожного перейти на Windows 10?

Компанія Microsoft працює над десятками найрізноманітніших програмних продуктів, серед яких месенджер, операційна система, офісний пакет, хмарне сховище і ряд інших рішень для виконання певних завдань. Сьогодні в її офіційному блозі з’явилося досить цікаве повідомлення, яке проливає світло на те, що в кінцевому підсумку Microsoft змусить абсолютно кожну людину перейти на Windows 10, а зробить вона це досить хитрим способом.

Як стало відомо зовсім нещодавно від офіційного джерела, вже в другій половині 2018 року всім користувачам стане доступний фірмовий офісний пакет Microsoft Office 2019, що володіє оновленим дизайном і інтерфейсом, а також новими можливостями. Встановити його на свій комп’ютер зможуть лише користувачі операційної системи Windows 10, оскільки ні на жодній іншій більш ранньої версії «вінди» він не запуститься.

З огляду на той факт, що пакет Microsoft Office користується неймовірно великою популярністю у всьому світі, то очевидно, що в кінцевому підсумку всім користувачам все одно доведеться встановити на свій комп’ютер операційну систему Windows 10, так як інакше доведеться користуватися застарілим програмним забезпеченням.

У пакет Office 2019 входять програми Word, Excel, PowerPoint, Outlook, серверні версії Exchange, SharePoint і Skype for Business. Скористатися новітнім програмним забезпеченням власники комп’ютерів на Windows 7 і навіть Windows 8.1 не зможуть, причому не допоможуть навіть винахідники незалежних розробників. Компанія Microsoft спеціально розробила новий «офіс» таким чином, щоб він використовував новітні особливості Windows 10 і був несумісний зі старими ОС.

Розповісти друзям:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google