OSTROV FESTIVAL (10-12 червня/Труханів острів, Київ)

ostrov2

Qiev Dance і Sunrise представляють
OSTROV FESTIVAL
Труханів Острів, Київ
10-12 червня 2014

ОSTROV. Танцюючі серця Києва!
За останні кілька років OSTROV FESTIVAL став відправною точкою для всіх хто не бачить своє літо без правильної електронної музики, яка тече по жилах кожного з нас, танців під відкритим небом і людей які перебувають з тобою на одній хвилі і в одній музичній галактиці! Це єдиний музичний фестиваль в Україні, який проходить на острові в самому серці столиці, даруючи шанс кожному познайомитися з артистами і музикою світової величини, про які Київ раніше тільки мріяв! 3 сцени побудовані з урахуванням світових тенденцій подібних фестивалів, комфортні зони відпочинку, цікаві інсталяції, насичена денна програма і щасливі обличчя навколо – саме так почнеться твоє найкраще літо – 2016!

Як промінь літнього сонця, або свіжий дніпровський бриз до нас мчить вже 4-й OSTROV, який в цьому році буде особливим і пригальмує стрілки годинника рівно на 2 дня c 10-го по 12-е червня, зануривши всіх нас в музичну ейфорію протяжністю з вечора п’ятниці до глибокої ночі неділі! Цього разу команди QIEV DANCE і SUNRISE підготували унікальний лайн-ап з топових артистів, якісно розбавлених кращими представниками української сцени. Головними музичними героями стануть: DIXON, TALE OF US, DJ KOZE, MATHEW JONSON, JUAN ATKINS, RADIO SLAVE, PRESIDENT BONGO & The Emotional Carpenters, ARTBAT, BARAC, PRASLEA, NASTIA, WOO YORK, ETAPP KYLE! Імена інших діджеїв і музикантів ви дізнаєтеся зовсім скоро на наших сторінках в соц. мережах!

За традицією, всі танцполи будуть критими, на випадок дощу, і компактно розташовані на території Труханового острова. Зони відпочинку, фуд-корти і цікаві інсталяції комфортно впишуться в загальну картину того, що відбувається, щоб кожен островитянин знайшов своє місце під київським сонцем і зірками! Встигніть купити квитки за спеціальною ціною, яка росте в міру наближення фестивалю.
Всю інформацію про точки продажу можна дізнатися на сайті www.qievdance.com, рекомендуємо купувати квитки тільки в офіційних дилерів.
До зустрічі влітку!

Розповісти друзям:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google