Перший серійний електроцикл Harley-Davidson вийде в 2019 році

Легендарний виробник мотоциклів Harley-Davidson вже досить давно вибудовує плани з випуску повністю електричних моделей. Якщо бути точним, перший прототип мотоцикла з електродвигуном потужністю 55 кВт під назвою Harley-Davidson LiveWire дебютував ще в 2014 році. І ось зараз Harley-Davidson нарешті зважилася пустити один з розроблених нею електроциклів серійно.

Ніяких технічних даних щодо першого електричного «харлея» поки, на жаль, немає, але топ-менеджмент компанії обіцяє випустити його на ринок «в найближчі 18 місяців».

Можна впевнено стверджувати, що новий електричний мотоцикл Harley-Davidson буде заснований на вищезгаданому прототипі Harley-Davidson LiveWire, але за ці чотири роки ринок електричних мотоциклів зазнав серйозних еволюційні зміни і, ймовірно, технічно це буде зовсім інший транспортний засіб. Іншими словами, споживчий електроцикл Harley-Davidson повинен за всіма статтями перевершувати Harley-Davidson LiveWire, який міг проїхати на одному заряді не більше 100 км при швидкості, обмеженою на позначці 150 км/год.

Так чи інакше, але випуск електричної моделі для Harley-Davidson в певному сенсі є вимушеним рішенням. Компанія вже почала відчувати на собі наслідки скорочення ринку мотоциклів. За підсумками минулого року продажі Harley-Davidson скоротилися на 6,7% і розраховувати на якесь поліпшення виробник поки не може. Електричні мотоцикли цілком можуть стати тим самим новим напрямом, який допоможе компанії адаптуватися до сучасних реалій. Поки ж виробникові доводиться приймати важкі рішення – одночасно з анонсом електробайка Harley-Davidson оголосила про закриття двох заводів в Міссурі і Пенсільванії, в результаті чого понад 1000 людей втратять роботу.

Розповісти друзям:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google