Richie Hawtin (12.05.2017/Київ)

Це ім’я не потребує представлення. The New York Times називає його однією з провідних фігур електронної музики, а весь світ уже давно визнав в ньому генія і назвав живою легендою сучасності.
12 травня 2017, Київ – унікальне виступ Richie Hawtin в рамках туру PlayDifferently, який, крім української столиці, пройде в обмеженій кількості міст Європи і світу.

Співзасновник магазину Beatport, автор музики для Олімпійських ігор і просто великий електронник. Хто він такий, Richie Hawtin?
46-річний канадець – велика фігура в світі електронної музики. Кілька років тому журнал Rolling Stone назвав його одним з тих ді-джеїв, які «рухають світ», поряд з Daft Punk, Carl Cox, Deadmau5, Boys Noize та іншими. Вперше потрапивши в 2004 році в сотню кращих, до недавнього часу авторитетного, рейтингу DJ Mag, на протязі вже 13 років Річі не покидає топ кращих, а в 2016 він зайняв другий рядок в окремому техно-рейтингу журналу. Він також стабільно знаходиться в списку кращих сайту Resident Advisor, ніж в черговий раз підкреслює, що статус легенди в його сторону вживається абсолютно не дарма.

Richie Hawtin – автор 6 альбомів, нескінченної кількості синглів і мікс-компіляцій; в 2015, до 25-річчя власного лейбла Plus 8 Records, він випустив цілий альбом нового матеріалу під різними псевдонімами (в тому числі Plastikman), які за довгі роки кар’єри стали повноцінною частиною особистості музиканта.

Втім, не одними рейтингами можна описати творчість і успіхи відомого канадця. Його називають новатором, особою другої хвилі детройтського техно початку 90-х і тим, хто колись давно подарував світові мінімал-техно.
Як продюсер, він випустив величезну кількість знакових для електронної музики релізів, як ді-джей – він еволюціонує сам і змушує рости ді-джеїнг як мистецтво. Як власник власного лейбла – він знаходить нових героїв електронної сцени і допомагає розвиватися сучасному техно.
Річі Хоутін – це явище, яке обов’язково потрібно почути, побачити і відчути. Це подія, яку ні за що не можна пропустити. Це те, про що ви ще довго будете пам’ятати.

Купити квиток: http://www.qievdance.com/richie-hawtin?utm_source=site&utm_medium=cpc&utm_campaign=richie_big

Розповісти друзям:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google