Tapolsky, VovKING і O.Torvald презентують кліп і роздають альбом

2309_tapУкраїнські bass герої Tapolsky & VovKING разом з рокерами O.Torvald виклали в мережу концертний відеокліп на спільну пісню Бий (Україна). Минулого тижня хлопці виступали на благодійному рок-концерті “Я буду жити” в Stereoplaza разом з Океан Ельзи, Друга Ріка, СКАЙ і Бумбокс.

Кілька тисяч відвідувачів стали свідками унікального для України експерименту Тапольского, VovKING і O.Torvald. Їх виступ став апофеозом концерту, такого кача і потужної енергетики старожили Stereoplaza не бачили давно. У цьому ви можете переконатися самі, подивившись відео. Хлопці зробили те, чим Україна може пишатися. Сама пісня, за словами артистів, присвячена всьому тому, що відбувається у нас в країні і закликає не залишатися байдужими.
Нагадаємо, що O.Torvald спільно з Tapolsky і VovKING записали міні альбом. Унікальний експеримент, який не має аналогів в Україні. Вони поєднали гітару, барабани, вокал та ламані електронні ритми.

O.Torvald, DJ Tapolsky і DJ VovKING вже показали, що зробили справжню вибухову суміш, перевіривши матеріал наживо. Тепер ці треки доступні в мережі. Закачати безкоштовно альбом можна на сторінці: http://www.facebook.com/OTorvald

Розповісти друзям:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google