В Івано-Франківську побили знімальну групу «Ревізора»

В Івано-Франківську побили знімальну групу «Ревізора»6 березня під час зйомки сюжету програми «Ревізор» в кафе “Корида” Івано-Франківська виник конфлікт, під час якого власник закладу не дозволив журналістам проводити відеозапис в приміщенні кафе. Словесна суперечка переросла в штовханину, внаслідок чого членам знімальної групи спричинено незначні тілесні ушкодження та пошкоджено відеокамеру. Прокуратура відкрила кримінальне провадження та взяла на контроль розслідування за фактом перешкоджання законній діяльності журналістам «Нового каналу». Процесуальне керівництво здійснює прокуратура міста Івано-Франківська.

Цікаво, що з заявами про побиття їх «невідомими особами» до правоохоронців звернулись як представники телеканалу, зокрема, виконавчий продюсер «Нового каналу» Анастасія Краснікова, так і орендар кафе Роман Гринишин.
Орендар нарікав на те, що невідомі особи увійшли до кафе і спробували проводити «несанкціоновану відеозйомку». При спробі ж завадити їм завдали у свою чергу «незначних тілесних ушкоджень» йому самому і навіть порвали йому куртку.

Слід також відзначити, що на момент, коли виникла штовханина, у залі кафе чимала група відвідувачів відзначала день народження.
Тож усі події відбувались на їх очах. Враховуючи популярність телепрограми «Ревізор» в народі, незалежно від того, чи знайшов би «Ревізор» щось у «нетрях» кафе, влаштувавши штовханину просто у залі, орендар вже зробив антирекламу своєму закладу.

За матеріалами revizor.in.ua

Розповісти друзям:
  • Facebook
  • Twitter
  • В закладки Google